Λήξη εγγραφών 8 Απριλίου.


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΜΕ  ότι  :
τηρώντας το υγειονομικό πρωτόκολλο δεν θα πραγματοποιηθούν εγγραφές – πληρωμές στη Γραμματεία των αγώνων.  

 

ΜΟΝΟΠΑΤΙ  ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ  2022  -  17  Απριλίου

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ   -  Αγώνας  24,2 χιλ

α/α ΕΠΩΝΥΜΟ   ΟΝΟΜΑ  Ολοκλήρωση Εγγραφής ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ  ΦΥΛΟ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΟΡΗΓΟΣ 
1 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27-Φεβ 1979 Α  
2 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 27-Φεβ 1989 Α Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
3 ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 27-Φεβ 1956 Α MY ATHLETE
4 ΧΑΔΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΘΩΜΑΣ 27-Φεβ 1983 Α MY ATHLETE
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ 27-Φεβ 1986 Α My Athlete 
6 ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27-Φεβ 1980 Α  
7 ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 27-Φεβ 1955 Α Φλόγα
8 ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 27-Φεβ 1974 Α  
9 ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 27-Φεβ 1992 Α MY ATHLETE TEAM
10 ΜΠΑΓΙΌΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27-Φεβ 1957 Α ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
11 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 27-Φεβ 1981 Α Μy athlete chozen team 
12 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27-Φεβ 1981 Α Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
13 ΚΑΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  28-Φεβ 1986 Θ  
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 28-Φεβ 1980 Α  
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28-Φεβ 1989 Α Σύλλογος Δρομέων Τραχίνα - Λύκοι Κεχαγιόγλου
16 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 28-Φεβ 1972 Θ Alex Endurance Gang
17 ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28-Φεβ 1979 Α  
18 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 28-Φεβ 1963 Α  
19 ΧΑΤΖΆΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 28-Φεβ 1979 Α ΒΑΡΚΙΖΑ
20 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 28-Φεβ 1981 Α PERSISTENCE RUNNERS
21 ΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1-Μαρ 1971 Α - L-CREW
22 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1-Μαρ 1985 Α  
23 ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 1-Μαρ 1970 Α  
24 ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΣΤΗ 1-Μαρ 1978 Θ L-CREW
25 ΧΟΜΟΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1-Μαρ 1974 Α  
26 ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1-Μαρ 1982 Α  
27 ΖΆΧΑΡΗΣ  ΒΑΣΊΛΗΣ  1-Μαρ 1979 Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 
28 ΦΩΤΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1-Μαρ 1982 Α ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
29 ΒΡΎΝΙΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 1-Μαρ 1977 Α  
30 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2-Μαρ 1981 Α  
31 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2-Μαρ 1972 Α Mustukuluru trail team
32 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2-Μαρ 1980 Α  
33 ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2-Μαρ 1978 Α  
34 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3-Μαρ 1974 Α MTR
35 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3-Μαρ 1976 Α ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
36 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3-Μαρ 1979 Α Nitro 2 Power - Δρομείς Ευβοίας
37 ΣΑΜΙΣΤΙ ΦΑΝΤΙ 3-Μαρ 1989 Α  
38 ΓΚΩΝΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 4-Μαρ 1983 Α GET FIT ITEA
39 ΛΊΝΤΖΙΟΣ  ΑΝΔΡΈΑΣ 4-Μαρ 1978 Α  
40 ΜΑΤΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4-Μαρ 1977 Α  
41 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  4-Μαρ 1967 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
42 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5-Μαρ 1978 Α  
43 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6-Μαρ 1976 Α ADONIS RUNNING TEAM
44 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7-Μαρ 1984 Α  
45 ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7-Μαρ 1972 Α ALL TERRAIN RUNNERS
46 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  8-Μαρ 1984 Α TURBINES 
47 ΣΤΑΦΥΛΆΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 8-Μαρ 1972 Α Τραχινα
48 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8-Μαρ 1976 Α  
49 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8-Μαρ 1964 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8-Μαρ 1985 Α ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ BRT-KPN®
51 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  8-Μαρ 1977 Α  Telmissos 
52 ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9-Μαρ 1979 Α  
53 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ  9-Μαρ 1983 Α L-CREW
54 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9-Μαρ 1973 Α  
55 ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9-Μαρ 1972 Α MY ATLHETE
56 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  10-Μαρ 1975 Α  
57 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 10-Μαρ 1987 Θ ALL TERRAIN RUNNERS
58 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10-Μαρ 1987 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
59 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10-Μαρ 1974 Θ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
60 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10-Μαρ 1961 Α Thiva
61 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ  10-Μαρ 1963 Α Θηβα 
62 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 10-Μαρ 1971 Α my athlete
63 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10-Μαρ 1975 Α  
64 ΜΠΙΜΠΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  10-Μαρ 1975 Θ  
65 ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  10-Μαρ 1978 Α T-TRAINING
66 ΚΑΦΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  10-Μαρ 1969 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
67 ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 10-Μαρ 1983 Θ OUTDOOR TRAINERS
68 ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11-Μαρ 1971 Α Kromidas trail team
69 ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11-Μαρ 1996 Α Kromidas trail team
70 ΣΤΑΜΈΛΛΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ 11-Μαρ 1954 Α ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
71 ΜΟΥΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11-Μαρ 1979 Α  
72 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11-Μαρ 1970 Α ΣΑΡΩΝΙΔΑ
73 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ  11-Μαρ 1980 Α Kasimis training 
74 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11-Μαρ 1972 Α  
75 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11-Μαρ 1972 Α  
76 ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-Μαρ 1990 Α OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
77 ΚΑΠΕΤΑΝΆΚΗ  ΘΆΛΕΙΑ  12-Μαρ 1977 Θ L-crew 
78 ΚΟΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12-Μαρ 1975 Θ L-Crew
79 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  13-Μαρ 1972 Α  
80 ΣΑΡΑΚΕΝΊΔΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 14-Μαρ 1973 Α  
81 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14-Μαρ 1971 Α ALIARTISTAS RUNNER TEAM 
82 ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14-Μαρ 1986 Α PATHFINDERS RUNNING TEAM
83 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ  14-Μαρ 1974 Α  
84 ΠΙΤΤΑΡΑ  ΕΥΘΑΛΙΑ  14-Μαρ 1974 Θ  
85 ΝΕΔΕΛΕΑ ΜΑΡΙΟΣ 14-Μαρ 1980 Α  
86 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΊΑ 14-Μαρ 1974 Θ ALIARTISTAS SDYM THIVAS
87 ΚΡΙΚΖΏΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  14-Μαρ 1972 Α Τραχίνα 
88 ΠΡΙΓΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14-Μαρ 1984 Α OUTDOOR TRAINERS
89 ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ  ΚΡΙΣΤΙΑΝ 14-Μαρ 1792 Α OUTDOOR TRAINERS
90 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  14-Μαρ 1984 Α Nea Smyrni Running Team
91 ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ 14-Μαρ 1964 Α  
92 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 15-Μαρ 1973 Α MY  ATHLETE- CHOZEN TEAM
93 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 15-Μαρ 1971 Α My athlete
94 ΚΑΡΑΚΩΣΤΆΝΟΓΛΟΥ  ΚΑΤΕΡΊΝΑ  15-Μαρ 1975 Θ My athlete 
95 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15-Μαρ 1973 Α MINETTA Running Team
96 ΜΠΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  15-Μαρ 1981 Α  
97 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  15-Μαρ 1985 Α  
98 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  15-Μαρ 1967 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
99 ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15-Μαρ 1967 Α Gojy Berry team
100 ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16-Μαρ 1967 Α  
101 ΑΝΤΩΝΆΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 16-Μαρ 1969 Α Σδυμ Θήβας
102 ΠΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 17-Μαρ 1985 Α MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS
103 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17-Μαρ 1993 Α L-CREW
104 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 18-Μαρ 1969 Α OUTRUN - GOJIBERRYTEAM
105 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18-Μαρ 1988 Α Δίβρις hard trail race
106 ΑΝΑΣΤΑΣΊΟΥ  ΦΏΤΗΣ  18-Μαρ 1976 Α Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑ pathfinders Running Team 
107 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19-Μαρ 1974 Α ΣΔΗΜ ΘΗΒΑΣ 
108 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  21-Μαρ 1988 Α  
109 ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21-Μαρ 1978 Α OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
110 ΤΖΕΝΕΡΆΛΗΣ ΠΈΤΡΟΣ  21-Μαρ 1983 Α Mad Goats
111 ΣΗΦΆΚΗΣ ΜΙΧΑΉΛ 22-Μαρ 1964 Α ΣΑΦΑΝΣ
112 ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22-Μαρ 1979 Α ΑΡΚΑΛΟΣ - ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
113 ΦΥΤΙΛΉΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 23-Μαρ 1985 Α Σύλλογος Μαραθονοδρόμων Νομού Λάρισας
114 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 23-Μαρ 1977 Θ ΣΑΦΑΝΣ
115 ΚΝΟΥΝΗ ΑΓΚΟΠ  24-Μαρ 1965 Α NATURAL HIGH 
116 ΧΡΟΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  26-Μαρ 1979 Α  
117            
118 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 28-Φεβ 1982 Α  
119 ΧΑΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 28-Μαρ 1978 Α ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
120 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 28-Μαρ 1974 Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 
121 ΣΤΕΡΙΏΤΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 28-Μαρ 1976 Α  
122 ΓΡΆΨΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 28-Μαρ 1968 Α  
123 ΒΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28-Μαρ 1983 Α OSB ENDURANCE
124 ΦΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28-Μαρ 1970 Α Τραχινα 
125 ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 28-Μαρ 1968 Α  
126 ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 29-Μαρ 1981 Α GRECOMAR
127 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 29-Μαρ 1978 Α  
128 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 29-Μαρ 1986 Α TRI_PAP
129 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 29-Μαρ 1999 Θ  
130 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-Μαρ 1974 Α  
131 ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-Μαρ 1987 Α  
132 ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-Μαρ 1979 Α myathlete
133 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 30-Μαρ 1984 Α  
134 ΣΩΤΗΡΊΟΥ ΠΈΤΡΟΣ  30-Μαρ 1992 Α Τραχίνα
135 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-Μαρ 1981 Α Smail running team
136 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 30-Μαρ 1992 Α Λάρυμνα
137 ΦΕΦΈΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 30-Μαρ 1997 Α ΕΟΣ Κλειτορίας/MPP
138 ΒΛΑΧΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ 31-Μαρ 1981 Α Σπαρτιάτες Δρομεις 
139 ΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  31-Μαρ 2002 Α  
140 ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31-Μαρ 1969 Α  
141 ΤΣΟΥΚΑΝΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 31-Μαρ 1996 Α L-CREW/ Dynafit Greece 
142 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 31-Μαρ 1973 Α ΤΡΑΧΊΝΑ
143 ΠΕΤΡΉΣ ΣΟΦΙΑΝΌΣ 31-Μαρ 1988 Α ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
144 ΒΙΔΑΛΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  1-Απρ 1982 Α The Runner s Project 
145 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1-Απρ 1971 Α The Runner s Project / Natural High
146 ΣΧΟΙΝΆΣ ΙΩΆΝΝΗΣ  1-Απρ 1973 Α ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ
147 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  1-Απρ 1977 Α Μπαρουτοκαπνισμένοι
148 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1-Απρ 1971 Α Μπαρουτοκαπνισμένοι
149 ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1-Απρ 1972 Α  
150 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1-Απρ 1978 Α ΤΡΟΧΑΙΑ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ
151 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1-Απρ 1981 Α ΕΟΣ ΧΕΛΜΟΥ
152 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  1-Απρ 1980 Α  
153 ΣΩΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1-Απρ 1981 Α KOURKOURIKIS TRAINING TEAM
154 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1-Απρ 1977 Α #STRAYDOGS
155 ΟΙΚΟΝΟΜΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΟΣ 2-Απρ 1962 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
156 ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΆΝΝΗΣ  2-Απρ 1983 Α Ανήσυχοι δρομείς 
157 ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2-Απρ 1966 Θ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
158 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΟΣ 3-Απρ 1979 Α ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ - ΤΡΑΧΙΝΑ
159 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3-Απρ 1976 Α KAIZEN GAMING
160 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  4-Απρ 1965 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
161 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 4-Απρ 1982 Α  
162 ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 4-Απρ 1986 Α ALL TERRAIN RUNNERS
163 ΞΑΝΘΉ ΜΑΡΊΑ 4-Απρ 1991 Θ ALL TERRAIN RUNNERS
164 ΦΟΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 4-Απρ 1990 Α Hug a mug
165 ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4-Απρ 1996 Α TSIARAS TRAINING TEAM
166 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 4-Απρ 1986 Α  
167 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ 4-Απρ 1967 Θ  
168 ΜΗΤΣΑΚΗΣ  ΜΑΚΗΣ 4-Απρ 1971 Α  
169 ΡΑΓΚΟΎΣΗΣ  ΝΙΚΟΣ 4-Απρ 1977 Α  
170 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  4-Απρ 1971 Α ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΩΝ
171 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-Απρ 1969 Θ FREE RUNNERS
172 ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4-Απρ 1978 Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
173 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ  4-Απρ 1988 Α  
174 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4-Απρ 1984 Α FREE RUNNERS 
175 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΟΣ 4-Απρ 1990 Α Advendure
176 ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 5-Απρ 1968 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
177 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5-Απρ 1984 Α SALOMON HELLAS
178 ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΝΤΡΈΑΣ  5-Απρ 1992 Α  
179 ΔΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ 5-Απρ 1964 Α  
180 ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 5-Απρ 1981 Θ  
181 ΒΕΝΕΤΣΙΆΝΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 5-Απρ 1974 Α The Runners; Project
182 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 5-Απρ 1988 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
183 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 5-Απρ 1974 Α  
184 ΒΛΑΧΟΓΙΏΡΓΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ  6-Απρ 1979 Α Triangle
185 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6-Απρ 1980 Α TRIANGLE 
186 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6-Απρ 1986 Α BALIOTIS NATURE TRAIL
187 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 6-Απρ 1959 Α ΣΑΦΑΝΣ
188 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΣ  6-Απρ 1981 Α ALLTERRAINRUNNERS
189 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  6-Απρ 1971 Α  
190 ΠΕΠΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 6-Απρ 1979 Θ Σύλλογος δρομέων Ευβοίας
191 ΠΑΛΑΝΤΖΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  6-Απρ 1973 Θ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 
192 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  6-Απρ 1986 Α Papadiohos.A.B.E.E.
193 ΜΑΡΚΑΝΤΏΝΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 6-Απρ 2001 Α  
194 ΣΑΓΚΡΙΟΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  6-Απρ 1983 Α Never give up 
195 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ  6-Απρ 1975 Θ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ
196 ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  6-Απρ 1974 Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ
197 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6-Απρ 1982 Α ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΕΖΟΠΟΡΟΙ ΔΑΔΙΩΤΑΙ
198 ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  6-Απρ 1981 Α  
199 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  6-Απρ 1951 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
200 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7-Απρ 1992 Α ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ
201 ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  7-Απρ 1969 Α ALIARTISTAS
202 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΊΑΣ  7-Απρ 1972 Α ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ
203 ΔΗΜΑΚΆΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ  7-Απρ 1985 Θ Mad Goats
204 ΔΑΛΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 7-Απρ 1977 Α PATHFINDERS RUNNING TEAM
205 SCHNEIDER CHRISTOPH FREDERIK 7-Απρ 1978 Α  
206 ΜΆΡΚΟΥ  ΠΈΤΡΟΣ  7-Απρ 1973 Α Τελμησσός 
207 ΜΑΡΚΟΥ  ΡΑΝΙΑ 7-Απρ 1979 Θ Τελμησσός 
208 ΚΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  7-Απρ 1964 Α Διονυσος
209 ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8-Απρ 1970 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
210 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ  8-Απρ 1978 Α ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΆΤΡΑΣ 
211 ΑΝΑΓΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 8-Απρ 1967 Α ΤΡΑΧΙΝΑ/ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
212 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8-Απρ 1983 Α  
213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8-Απρ 1981 Α  
214 ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8-Απρ 1989 Α PERIKLIS TRAINING
215 ΚΑΤΗΦΌΡΗΣ ΧΡΊΣΤΟΣ 8-Απρ 1969 Α AHEPA
216 ΦΟΡΤΆΤΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 8-Απρ 1970 Α Α. Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας
217 ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8-Απρ 1989 Α ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ
218 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9-Απρ 1966 Α  
219 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 11-Απρ 1975 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
220 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22-Μαρ 1964 Α pathrunners
221 ΜΕΛΙΣΣΙΝΌΣ ΝΙΚΟΣ 10-Απρ 1988 Α  
222 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11-Απρ 1981 Α KRI KRI RUNNINC TEAM
223 ΓΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11-Απρ 1987 Α myathlete
224 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ  ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ  15-Μαρ 1996 Α Drc_athens
225 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  10-Απρ 1976 Α ΣΔΥΠ
226 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  10-Απρ 1951 Α ΣΔΥΠ
227 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10-Απρ 1974 Α  
228 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 11-Απρ 1979 Α  
229 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 11-Απρ 1992 Α  
230 ΣΠΑΝΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 11-Απρ 1986 Θ  
231 ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11-Απρ 1990 Α  
232 ΜΙΚΕΛΌΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΆΚΟΣ  11-Απρ 1995 Α Kri Kri Running Team
233 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 11-Απρ 1970 Α TIMBERTRAIL EXPERIENCES
234 ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11-Απρ 1980 Α ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΤΡΑΣ
235 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 11-Απρ 1985 Θ ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΤΡΑΣ - SKY WOMEN
236 ΜΕΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 11-Απρ 1969 Α OSB Endurance Team
237 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  11-Απρ 1978 Α Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 
238 ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11-Απρ 1977 Α  
239 ΚΑΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11-Απρ 1990 Α My athlete trail team
240 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΚΗΣ  26-Μαρ 1978 Α ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΣΦΒΚ
241 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12-Απρ 1966 Α  
242 ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 12-Απρ 1980 Α Straydogs.(Hρακλης)
243 ΤΖΑΝΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ  12-Απρ 1978 Α  
244 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12-Απρ 1967 Α  
245 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  13-Απρ 1975 Α S Runners 
246 ΠΑΛΑΙΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 13-Απρ 1980 Α OUTDOOR TRAINERS